731 94 94 10

tenisvostrave@ismm.cz

Rezervovat online

Na „ítépé“ hrajete
tenis i nohejbal za
každého počasí!

Rezervovat online

Z GREENPARKU na ÍTÉPÉ

1. května 2022 to byl právě jeden rok, kdy se tenisový areál Greenpark stal součástí ISMM Group pana Miloslava Cváčka. Od té doby se v areálu spoustu věcí změnilo, zrekonstruovali jsme šatny, do obou hal jsme koupili nová světla, zavedli jsme nový rezervační systém a celkově jsme se snažili o kurty i areál dobře pečovat tak, aby jste se k nám Vy, naši milí zákazníci, rádi vraceli. Nyní přicházíme s dalšími novinkami, protože spouštíme nové webové stránky s možností online rezervace kurtů, a při té příležitosti jsme se rozhodli změnit název areálu na ITP [ítépé], což znamená jednoduše ISMM Tenis Park. Doufáme, že se Vám nová identita kurtů bude líbit!

Aktuality

starší aktuality

ITP CUP II – Turnaje čtyřher

Druhý ročník ITP CUPU je tu!!! Přijďte si zahrát amatérské turnaje čtyřher, kde hráči získávají body do ITP žebříčku a 16 nejlepších se kvalifikuje do turnaje MASTERS v září 2024! První turnaj se uskuteční už 2. prosince a přihlášky jsou již spuštěny. Po…

Přečíst

ITP je nově i na Facebooku!

Pravidelně s Vámi budeme sdílet všechny akce a novinky v našem areálu, tak nás sledujte, ať Vám nic neunikne. Chci sledovat ITP na Facebooku!

Přečíst