731 94 94 10

tenisvostrave@ismm.cz

Rezervovat online

Na „ítépé“ hrajete
tenis i nohejbal za
každého počasí!

Rezervovat online

Z GREENPARKU na ÍTÉPÉ

1. května 2022 to byl právě jeden rok, kdy se tenisový areál Greenpark stal součástí ISMM Group pana Miloslava Cváčka. Od té doby se v areálu spoustu věcí změnilo, zrekonstruovali jsme šatny, do obou hal jsme koupili nová světla, zavedli jsme nový rezervační systém a celkově jsme se snažili o kurty i areál dobře pečovat tak, aby jste se k nám Vy, naši milí zákazníci, rádi vraceli. Nyní přicházíme s dalšími novinkami, protože spouštíme nové webové stránky s možností online rezervace kurtů, a při té příležitosti jsme se rozhodli změnit název areálu na ITP [ítépé], což znamená jednoduše ISMM Tenis Park. Doufáme, že se Vám nová identita kurtů bude líbit!

Aktuality

starší aktuality

ITP LIGA dvouher

Zápasy se hrají na dva sety, třetí set rozhoduje super tiebreak. Po celou letní sezonu se hráči domlouvají mezi sebou a v září zakončíme tuto ligu turnajem pro 8 nejlepších!!

Přečíst

Tenisové turnaje čtyřher ITP Cup

Připravili jsme pro Vás sérii amatérských turnajů čtyřher! Sbírejte body na turnajích ITP CUP I, II, III a kvalifikujte se tak na poslední turnaj MASTERS, kde se bude hrát o putovní pohár, věcné ceny a finanční odměny. Přihlaste se a odstartujte s námi první ročník…

Přečíst